Ventilátor KSA 200 U, 850m3/h

Zaboxovaný potrubní ventilátor Vents KSA 200 U s regulací teploty a otáček. Výkon 850m3/h, příruba 200mm.

Koupit

7 599 CZK
včetně DPH

Kód: KSA200U

Kovový radiální ventilátor Vents KSA 200 U s tepelně a zvukově izolačním krytem, kuličkovými ložisky a termostatem.

Ventilátor do potrubí KSA najde své uplatnění ve středních a velkých místnostech s požadavkem na nízkou hlučnost, jako jsou kuchyně, haly, sklady, kanceláře, skleníky, pěstírny a všude tam, kde požadujeme velký výkon při minimálním hluku. Díky svým technickým parametrům je určen pro odsávání v potrubních rozvodech na středních a delších vzdálenostech.

Kryt ventilátoru je vyroben z pozinkovaného hliníku. Tepelná a zvukově izolační vrstva je vyrobena z pěnového polystyrenu.

Dvoupólový motor s vnějším rotorem pohání oběžné kolo z pozinkované oceli. Motor je vybaven kuličkovými ložisky pro delší životnost a montáž v libovolné pozici. Motor je opatřen tepelnou pojistkou. Pro přesný a bezpečný provoz s nízkým hlukem je každé každé oběžné kolo dynamicky vyváženo.

Krytí motoru je IPX4. Kuličková ložiska prodlouží životnost ventilátoru na 40 000 hodin. Tento ventilátor je o 30% tišší než ventilátory stejného průměru.

Termostat: pokud teplota stoupne o 2 °C nad nastavenou teplotu na termostatu, tak se ventilátor automaticky přepne na vyšší rychlost. Po dosažení nastavené teploty na termostatu se ventilátor automaticky přepne na nižší rychlost a pokračuje v odsávání.

Technická specifikace:

- napájení: 230V 50Hz

- příkon: 110W

- jmenovitý proud: 0,45A

- průtok vzduchu: 850m3/h

- otáčky: 1300/min

- statický tlak: 280Pa

- akustický tlak: 28dB/3m

- teplota max: 40°C

- váha: 9,30kg

- krytí: IPX4

- průměr příruby: 200mm

- kuličková ložiska: ano

- automatická žaluzie: ne

- integrovaná regulace otáček a teploty