Vaporizér Puffco Proxy Desert

Puffco Proxy Desert = vaporizér Puffco Proxy v novém kabátu! Toto převratné zařízení pozvedá nynější způsob konzumace extraktů a sušiny na zcela novou úroveň. Poskytuje jeidnečnou flexibilitu pro váš zážitek z konzumace bylin. Tradice se snoubí s inovací v podobě elegantní, ergonomické skleněné dýmky, která drží unikátní, odnímatelnou základnu Proxy a umožňuje tak přizpůsobit si svůj zážitek pomocí ekosystému kompatibilního příslušenství Puffco.

Koupit

9 999 CZK
včetně DPH

Kód: puff-proxy-des

Novinka

Vaporizér Proxy Desert je jedinečná dýmka, která je vybavena čtyřmi přednastavenými teplotami a keramickou komorou, vyznačující se pokročilou technologií 3D ohřevu, která má velký vliv na chuť a kvalitu páry. Teplota však není vše - nejlepší zážitek si obstaráte pomalým, odměřeným tahem, a to klidně i při nejnižší teplotě.

Komora Puffco 3D Chamber je navržena pomocí inovativní technologie ohřevu, kdy dochází k okamžitému odpařování vašich bylinných produktů s optimální přesností. Extrakty, vložené do keramické komory se zabudovanými indikátory ohřevu, se odpařují spíše na straně, než na dně, a to pouze při vdechování - aby byla zachována kvalita a chuť. Tento systém vytváří konzistentní a hladký hit a zároveň umocňuje chuť vašich bylin. Komora udržuje uvnitř stálou teplotu pro rychlejší a rovnoměrný ohřev. Jakmile se komora zahřeje na požadovanou teplotu (cca 30 sekund), Proxy zavibruje a dá vám vědět, že je čas zasáhnout. Kvalita páry na vás udělá dojem - je krémová, hustá a plná chuti.

Zatímco většina koncentrátových vapů vypadá jako pera, powerbanky nebo dokonce USB klíčenky, Proxy se honosí vzhledem ikonické dýmky. Co je však na Proxy opravdu jedinečné, je možnost výměny kotlíku za tzv. "Flower Cap", díky kterému si můžete vychutnat s Proxy nejen extrakty, ale také sušinu.

Další ohromnou předností tohoto vaporizéru je tvar - jeho pevná, plochá základna a pohodlné ergonomické držení z něj dělají parťáka, kterého si opravdu zamilujete.

Funkce:
- inovatvní technologie 3D komory
- krátká doba do plného nabití - cca 1,5 hodiny  (trojklik ke zjištění stavu nabití)
- průměrná výdrž baterie - až 15 zahřívacích cyklů
- doba zahřívání = 30 sekund
- funkce automatického spánku
- funkce uzamknutí
- přepravní pouzdro v ceně
- možnost inhalace sušiny i extraktů
- kompatibilita s neznačkovým příslušenstvím 
- 4 předprogramovaná nastavení teplot
   - modrá (505°F) ; zelená (520°) ; červená (545°) ; bílá (560°)

Specifikace:
- port USB Type-C
- základna (DxŠxV): 42 x 42 x 64,75 mm
- sklo (DxŠxV): 42 x 129,41 x 57,48 mm