Advanced Nutrients pH Perfect Grow 20 L

Základní růstový stimulátor s automatickým vyrovnáním hladiny pH

Koupit

4 999 CZK
včetně DPH

Kód: 1301-21EU

  • Základní růstový stimulátor s technologií ph Perfect
  • Vyvážené spektrum živin
  • Rychlé zvětšení rostlinné hmoty až o 43% - díky vysokému obsahu chelátů se zvyšuje vstřebávání živin

Ph perfect Grow je první část třísložkového hnojiva ph perfect Grow-Micro-Blooom. Tato trojkombinace je základní třísložkové hnojivo s obsahem chelátů, které usnadňují vstřebávání živin. Třísložkové hnojivo má tu výhodu, že lze lépe jednotlivé složky dávkovat dle potřeb rostliny a vlastních zkušeností v různých fázích růstu i květu. Obsahuje bezkonkurenční vyvážené spektrum živin. Hnojivo funguje jen pokud je dávkováno spolu s Bloom a Grow složkou.
Během růstové fáze když vaše rostliny potřebují dusík, vápník a další potřebné živiny, cheláty tyto živiny přivádějí přímo a okamžitě do rostlin, což výrazně zrychluje růstovou fázi. Během fáze květu dodává silný chelátový draslík, fosfor a další živiny, které zvětšují velikost květin a váhu čímž se dosahuje maximální velikosti, hmotnosti a vývinu. Výrobce uvádí, že rostlina díky složení pH perfect Grow-Micro-Bloom absorbuje až o třetinu více živin a to mnohem rychleji.

Technologie pH Perfect ® . . .
Patentovaný vědecký objev, který přinesl revoluci v tisících zahrad po celém světě . Když přidáte pH Perfect Grow Micro Bloom do svého arsenálu hnojiv, můžete tak:

-Chránit své rostliny před náhlými výkyvy pH . . . Vaše rostliny se tak mohou i nadále soustředit na vývoj svěžího olistění a plných, silných pupenů.
-Odpoutat se od pH měřičů . . . Nejúčinnějším způsobem, jak zastavit úpravě hodnoty pH. Vaše živiny zůstanou v ideální hladině pH!
-Eliminovat potřebu přísad vyrovnání pH hladiny... Pamatujte, že vaše pH se automaticky upraví v její ideální kyselosti

A bude to ještě lepší- Bezbariérové pH zajistí, aby vaše rostliny přijímaly to, co potřebují, aby se jim dařilo!

Lze použít ve všech hydroponních i aeroponních aplikacích, v systémech s kapkovou závlahou, NFT atd., v jakékoliv půdě, a to bez ohledu na pěstební médium