Plagron Start Up, 5L, ve slevě

Zboží po doporučeném datu spotřeby

Koupit

2 664 CZK
včetně DPH

Kód: xxxxA30137

Plagron Start Up je složená výživa, která se používá v prvních týdnech růstu. Toto hnojivo je v podstatě kombinací Alga Grow, Power Roots a Vita Race. Tím, že jsou základní živiny obohacené o kořenový stimulátor, rostliny vytvoří kvalitní a rozsáhlý kořenový systém. Není třeba zapojovat žádné další kořenové nebo růstové stimulátory.

Kombinované NPK (3-2-3) hnojivo Plagron Start Up je bohaté na přírodní růstové hormony, vitamíny, enzymy, humidové kyseliny, algináty a stopové prvky. Aplikuje se do zálivky. Je vyvinuto speciálně pro pěstování rostlin v půdních mixech, ideálně se substráty z řady Plagron Terra s červenou etiketou (Growmix, Lightmix).

Plagron Start Up podporuje tvorbu kořenového systému s rozvinutými jemnými vlásky, takže rostlina může přijmout více živin. Stimuluje přirůstání zelené masy a produkci chlorofylu. Extrémně vhodný přípravek pro malé sazenice, klony, semenáčky protože také posiluje přirozenou obranyschopnost rostliny.

Objem 5 litrů. Poměr pro smíchání s vodou 1:150. Po smíchání spotřebujte zálivku do 24 hodin. Nekombinujte v prvních týdnech s dalšími přípravky. Start Up nepoužívejte pro pěstování rostlin v kokosu a hydroponii.

 

Zboží po doporučeném datu spotřeby! Sleva 50 %