Atami ATA AWA Max A+B, 5L

Atami ATA AWA Max A+B, 5L

Základní hnojivo na květ, Atami ATA AWA Max A+B je určena výhradně pro hydro kultivaci a pěstování v NFT, Wilma a dalších recirkulačních systémech. Objem 1 litrů.

Koupit

1 239 CZK
včetně DPH

Kód: 13851331

Výživa pro hydroponické pěstování rostlin. Atami ATA AWA MAX A+B je výživa pro období květu a byla speciálně vyvinuta pro systémy Wilma, NFT, Bubbler a jiné cirkulační hydroponické systémy.

Podporuje a zrychluje období květu. Reguluje pH, hodnota pH se mezitím téměř nemusí upravovat. Opětovným použitím zálivky využije rostlina stejnou výživu několikrát.

Díky komplexně upravenému složení přípravku ATA AWA Max A+B má rostlina zaručenou optimální výživu po celé období květu.

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1-4ml/1l vody
  • Požadovaná teplota vody by měla být 21°C. - 25°C
  • Nejprve vlijte do zálivky s vodou složku A, rozmíchejte, poté složku B a opět rozmíchejte. Zálivku nechejte odstát
  • Před použitím láhev důkladně protřepejte
  • Používejte společně s dalšími hnojivy a doplňky společnosti Atami (skvěle působí v kombinaci s kořenovým stimulátorem ATA-Root-Fast, Hydro Rokz a minerální plstí).

NPK složky A 3-0-6 a složky B 5-0-3

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.