Atami ATA NRG Bi-Bloombastic, 100ml

Atami ATA NRG Bi-Bloombastic, 100ml

Organický květový stimulátor Bio Bloombastic z bio řady hnojiv Atami ATA Organics (NRG). Zvyšuje podíl cukru, vylepšuje chuť a vůni plodů, posiluje imunitu rostlin.

Koupit

465 CZK
včetně DPH

Kód: 2209103

Bio Bloombastic je silný a výživný květový stimulátor od společnosti Atami. Oproti klasickému Bloombasticu je 100% biologický. 

Doplněk z řady Atami ATA Organics posiluje imunitní systém rostliny a pomáhá při stresových situacích. Atami Bio Blombastic je silně koncentrovaný, Vhodný pro pěstování v hlíně a zeminových substrátech a také pro kokosové substráty a rohože.

Vzhledem k tomu, že se vyrábí na semi-organické bázi, je naprosto v souladu s ATA NRG. Při správném použití Bi-Bloombastic vytváří krásné, velké, a velmi voňavé květy a plody s organickou příchutí. Bio-Bloombastic je obohacením pro vážné organické pěstitele, který hledá vysokou návratnost.

 Lze používat společně se základními hnojivy. Atami Bio Bloombastic není vhodný do kapilárové závlahy (pouze ruční zálivka).

Dávkování: /viz. dokumenty

  • Míchejte v poměru 1-2ml/1l vody
  • Přidejte v posledních 4 až 6 týdnech fáze květu
  • Je vhodný pro pěstování v zemině, kokosových substrátech a pro rohože., není vhodné pro zavlažovací systémy!

NPK 0-6-9

Skladujte při pokojové teplotě. Před použitím dobře protřepejte. Uschovejte mimo dosah dětí! Po otevření má omezenou skladovatelnost. Nepolykejte. Stimulátory a tekutá výživa Atami jsou zapečetěny pod šroubovacím víčkem ve světlonepropustném obalu, čímž je zaručeno zachování kvality.