Žárovka Agrolite Dark Night 20W

Žárovka Agrolite Dark Night 20W

Speciálně vyvinutá noční žárovka Agrolite Dark Night se zeleným světlem, které neruší rostliny při spánku.

Koupit

149 CZK
včetně DPH

Kód: AGRDN

Rostliny bohaté na chlorofyl absorbují světlo téměř ve všech vlnových délkách viditelného spektra a světlo odrážejí pouze kolem pásu 510 nm (zeleného), kde neprovádějí fotosyntézu

Agrolite Darknight je LED vysoce výkonná žárovka se speciálně navrženým filtrem, který eliminuje všechny vlnové délky okolo 510 nm, což umožňuje práci ve sklenících a pěstování v pokojích během tmy., Navíc člověku umožňuje vidět ve tmě a maximálně respektuje životní cykly rostlin.


Jak jistě dobře víte, rušit rostliny ve spánku (fáze tmy) není ale ani trochu dobré. Rostlinám to způsobuje stres, který se může projevit velice nežádoucím způsobem. Jedním z nich je např.hemafroditismus našich rostlinek, dalším může být špatné nebo časově nestabilní dozrávání rostlin. Jenže sem tam se k našim rostlinkám musíme i ve fázi hluboké noci podívat. Stát se může cokoliv, nějaká nečekaná závada nebo napadení škůdcem.

V případě postřiku proti škůdci nebo plísním je vhodné aplikovat postřik, když nám na rostlinky nepraží jakákoliv vysokotlaká výbojka. A pro noční svícení je tu UV žárovka. Při rozsvícení ve fázi noci rostlin touto speciální žárovkou nedojde k probuzení vašich miláčků. Vy naopak poměrně dobře vidíte na všechny detaily va vaší pěstírně a můžete se bez problémů věnovat důvodu vaší návštěvy.

Technické údaje Agrolite Dark Night

 • Výkon: 20W Napětí: 230V
 • Druh: Halogen na růst
 • Objímka: E27
 • Životnost: 8000
 • Spektrum: Zelené
 • Celková váha - 205 g

   Každá zářivka je spotřební zboží a dvouletá záruka se nevztahuje na záživky poškozené nesprávným používáním nakupujícího.

   Záživku chraňte před otřesy a vibracemi, na skleněnou část nikdy nesahejte vlhkou nebo holou rukou. Dbejte maximálně pokynů výrobce.